iPTV Hangi Cihazlarda Kullanılır ?

İptv’yi hangi cihazlarda kullanabiliriz?

İnternetin günümüzde hız kotalarının giderek genişliyor olması fiber teknolojinin gelişimiyle doğrudan alakalıdır. Doğal olarak hızlanan internet olanaklarıyla TV yayınları normal bir internet sayfası üzerinden bile izlenebilir hale geldi. Ancak bu internet kota tüketimi ve kalitesi bakımından çok mükemmel değildir. Firmanızın yürütmüş olduğu İptv hizmeti server sistemleri kullanarak müşterilerine internet üzerinden donmayan ve kesintiye uğramayan televizyon yayını vermektir. Sizde iptv olanaklarıyla hemen tanışabilirsiniz. Peki, İptv hangi cihazlarda kullanılmaktadır?

iptv hizmeti kullanımı için internet,  İptv destekli alıcı ve smart televizyon donanımlarını bulundurmanız gereklidir. Yayınlarımızın kalitesinden faydalanmak isteyen üyelerimizin sahip oldukları cihazlar konusunda farklıklar bulunabilir. Sistemimizle uyumlu olan her bir cihaz üzerinden sizde bizim üyemiz olabilirsiniz. Bu konuda dikkat etmeniz gereken tek şey üyelik bilgilerinizin güvenliğidir. Şayet gerekli donanımınız bulunmuyorsa da firmamız sizin yanınızda… Örneğin İptv destekli kutuya sahip değilseniz sizin için hemen gönderim yapmaya hazırız.

İptv internet üzerinden televizyon yayınını izleme olanağı sunan serverdır. İptv hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz hizmetimizi Android Tablet, Telefon ve Set-Box Cihazlarınızdan taban alarak kullanabilir. Ayrıca IOS ve Apple cihazlarınızdan İptv yayınlarını izleyebilirsiniz. Yayın kalitemizle tanışmak isteyen müşterilerimiz için firma olarak test yayınımız mevcuttur. Test yayınımızın hızı normal satın alım sürecinde olan müşterilerimize verilen hizmet hızıyla aynıdır. iptv satın alın ve kalitemizle tanışın… Satın alınmış olan üyelik paketlerimiz için geri iade olanağı konusunda önemli hususlar bulunmaktadır. Yayın hırsızlığı, sunucuya atarak stream yapma, site yayını yapma, misterimize ait alt yapısal sorun kaynaklı olası durumlarda hiçbir şekilde iade kabul edilmemektedir. Satın alınan üyelik paketlerinin işletilebilmesi için üyelik aktivasyonu gereklidir. Üyeliğin aktif hale gelebilmesi için canlı destek hattımızda bulunan müşteri temsilcimizle diyaloga geçin ve hemen yayınlarımızı izleyin. Peki, ama İptv üyeliğimi farklı cihaz için değiştirebilir miyim? Evet, cihaz değişikliği konusunda sizin için teknik destek veren canlı sohbet hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu arada İptv yayınımızı sadece bir cihaz üzerinden izleyebileceğinizi belirtmeliyiz. Farklı cihazlarda kullanım yapıldığında sistem yayını bloke etmektedir..

Leave a Comment

WhatsApp chat