iPTV’de Teknik Destek

İptv’de Teknik Destek

İnternet derya kadar geniş bir olanağa sahip olduğundan günümüzde internet üzerinden oldukça fazla imkânlarla karşı karşıya kalmaktayız. Son yılların TV yayıncılık sektöründe parlayan alanlardan birisi de internet televizyonculuğu… İptv adı verilen bu hizmet yıllardır firmamızca yürütüldüğü gibi Digiturk, Tivibu gibi farklı firmalar tarafından da yürütülmektedir. Müşterilerimiz firmamızdan almış olduğu hizmet paketlerini kullanırken aynı zamanda internet konusunda sosyal platformlardan da yararlanabilmektedir. İptv firmamızın abonesine göndermiş olduğu TV destekli kutu, smart televizyon ve internet ağı üçlüsü ile kullanılmaktadır. Üyelerimizin satın almış oldukları paket ödemelerinin hemen ardından kısa süre içerisinde cihazları karşılanmakta olup, üyelikleri kısa süre içerisinde aktif hale getirilmektedir. Bu aşamada yaşanılabilecek her tür teknik destek ihtiyacı için yedi gün yirmi dört saat bize ulaşabilirsiniz. Cihazın kurulumundan, kanalların yüklenmesine, normal kullanım pozisyonunda doğabilecek teknik sorun ve kesinti sorunlarından ses sorunlarına ya da bilgi edinilmek istenilen sorulara firmamız tarafından hızlı bir şekilde çözüm üretilmektedir. İptv’de teknik destek için iletişim numaramızdan bize hemen ulaşabilirsiniz.

İptv’de teknik destek servisimiz yedi gün yirmi dört saat boyunca kesintisiz hizmet vermekte olup, canlı sohbet üzerinden de doğrudan yardım talebinde bulunabilirsiniz. Sorun odaklı işleyen sistemimizde bugüne kadar hiçbir müşterimizin mağduriyetini yok saymadık ve saymayacağız.

İptv’de teknik destek servislerimiz üzerinden teknik anlamda yaşanabilen donanımsal sorunlar kısa süre içerisinde çözümlenmektedir. Kaliteden ödün vermeyen firmamızdan İptv satın alan müşterilerinize tarafımızdan URL adresi tanımlanmakta olup, üyelerimiz kanal listelerini bu adres üzerinden güncelleyebilmektedir. Kesintiye uğramayan ve donmayan bir yayın akışı ile çalışan hizmetimiz de bazı durumlarda ses sorunu gibi sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Tüm kanallarda olan ses sorunları için uygulamanın kaldırılıp tekrar yüklenmesi gerekebilir. İşte bu gibi durumlar müşterilerimizin bize ihtiyacı olduğu durumlardan bir örnek olup, üyelerimiz bize anında ulaşabilir. Müşteri temsilcilerimizden talep etmiş olduğunuz tüm sorunlar sistemimizde kayıt altına alınmakta olup, hızlı çözüm üretilmektedir. İptv teknik destek için whatsapp, skype ve canlı sohbet olanaklarımızdan herhangi birisiyle bize ulaşabilirsiniz. Her yerde yayın iptv’de…

Leave a Comment

WhatsApp chat