İptv’de Test Yayını

İptv’de Test Yayını

Söz konusu internet televizyonculuğu olunca müşterilerimizin tereddüt yaşamasını normal karşılıyoruz. Akla gelen ilk şeyin elbetteki normal bir internet sitesine girerken bile bilgisayar ekranının donuyor olması gibi televizyon yayınının da doğabileceği ihtimalinin düşünülmesidir. Firma olarak İptv server sistem hizmeti konusunda yıllardır kazanmış olduğumuz itibar ile deneyimlerimize güveniyoruz. İşte bu sebeple de İptv’de bizi tercih etmelisiniz. Sürekli destek ve hizmet, sayısız bayilik, donmayan kaliteli TV yayınları, EPG ve dizi film arşivlerimiz, kişisel güvenlik ve gizliliğin korunması, bilgi edinme hakkına olan saygımız ve her bütçeyi düşünen ekonomik politikamız nedeniyle İptv’de bizi tercih etmelisiniz. İptv test yayınlarımız ile aklınızda uçuşan sorular için cevaplar bulabilirsiniz.

Test yayını hizmetimizle birlikte teknik olarak doğabilecek sorunlara erken çözüm üretebilme şansını yok sayamazdık. Firmamızın İptv paket hizmetinden yararlanmak isteyen ancak kalite konusunda şüphesi bulunan müşterilerimiz için ücretsiz test yayını hizmetimiz aktif halde işletilmektedir. İşte bu sebeple aklınıza takılan şüpheli soruları artık dert etmeyin! Sahip olduğunuz cihaz tabanına göre yirmi dört saate kadar uzayabilen test yayınımızla tüm sorularınızı cevap veriyoruz. Smart TV, Mac cihaz gibi yüklenebilir cihazlar için İptv test yayını izleme süreniz yirmi dört saat iken URL olarak test yayını hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz için test yayını sitemiz üç saattir. Ayrıca Enigma tabanlı cihazlar için de test yayını süremiz yirmi dört saat olup, süre bitiminde yayınımız otomatik olarak kapanmaktadır.

İptv test yayını hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz diledikleri takdirde iletişim hattımızdan bizimle diyaloga geçebilir dilerlerse de test yayını talep formumuzu internet sitemiz üzerinden doldurarak sistemimize gönderebilirler. Deneme yayınımımızı izlemek için beklemenize gerek yok. Tıpkı normal satın alınmış İptv hizmetimizde siz değerli müşterilerimiz bekletmediğimiz gibi deneme yayınımızda da sizleri bekletmiyoruz. Yapmanız gereken tek şey deneme hesabını aktif hale getirmeniz. İptv test yayınları için normal şartlarda müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz İptv paketleri için herhangi bir ayrım bulunmamaktadır. Paketlerimizin içeriği eşdeğerdir. Paketler abonelik süreciyle ilgili olup, içerik bakımından farklılık taşımamaktadır.

Leave a Comment

WhatsApp chat