Teknolojiye ne kadar ilgi duyuyorsunuz? Yenilikler, yenilikçi gelişmeler ne kadar ilginizi çekiyor? Yoksa siz o yeni nesil ürünler çıkınca hemen deneyen insanlardan mısınız? Eğer öyle ise mutlaka iptv satın al diyerek ilk adımı atan sayılı insanlar arasındasınız. İlk keşfeden, ilk anlatan insanlardan.  Siz çoktan bu konforu, bu güzelliği yaşayan insanlardan bir tanesi olabilirsiniz ama henüz bunu keşfetmeyen, bilmeyen, iptv test yayınlarını tamamen ücretsiz bir biçimde izleyip aradaki farkı görmeyenler de var,  ve biz bu yazıda o insanlara bu konu hakkında temel bilgiler vererek onların da bu yeni nesil yayıncılık anlayışından faydalanmasını sağlayacağız.

İşte Farkları   

Hadi hemen bu konuda bilgi paylaşımı yapmaya başlayalım.  Öncelikle işin alfabesinden başlayalım ve başa dönerek iptv nedir sorusunun yanıtını verelim. Okunduğu zaman her ne kadar ip televizyon gibi anlaşılsa da aslında internet protokol sözcüklerinin bir araya gelmesi ile ortaya çıkan bir kavram var karşımızda.  Yani konuyu biraz daha açmak gerekir ise internet üzerinde yapılan televizyonculuk sistemi. İşin en temel farkı biraz da bu. İnternet üzerinden izleniyor. Özel bir çanak anten ve uydu alıcısı gerektirmiyor ki sizi bu anlamda baştan bir masrafa sokmadığının altını çizmekte fayda var.

Bir diğer farkı yayıncılık anlayışındaki farklar. Kendisine ait hizmet alınan kurumun özel server sistemi üzerinden hizmet veriyorlar ve bu durumdan dolayı da insanlar yayınları kesintisiz ve canı istediği zaman ama evde, ama işte gönlünce defalarca izleme olanağına sahip oluyor. Şu filmi kaçırdım, şu diziyi izleyemedim gibi durumlar ortaya çıkmıyor. Tatile bile gitse gönlünce tüm sevdiği programları izleme şansına sahip oluyor ki bu oldukça büyük bir lüks işin özünde.

Leave a Comment

WhatsApp chat